hu en
2008. Szeptember 19. 21:04
FC Fehérvár - MTK 0-2

2-0-ra kikapott az FC Fehérvár a tavalyi bajnok MTK-tól a forduló nyitómérkőzésén. A gólokat Mladen Lambulic és Szabó Ádám szerezte. A mérkőzést a Vidi régi nagyjai is megtekintették, volt is mit mondaniuk a lefújás után:

A Vidi két korábbi játékosa, Csongrádi Ferenc és Szabó József véleménye megegyezett a mérkőzés után: Az MTK futógyorsaságban és futómennyiségben múlta felül a lassan játszó és keveset kockáztató hazai csapatot. A mérkőzésről sokat elárul, hogy Végh Zoltánnak összesen egy lövést kellett hárítania. A szünetben Bognár György, a Vidi utánpótlás-vezetője azt mondta, a hazai csapatnak kockáztatnia kell, ha meg akarja nyerni a mérkőzést. Sajnos nem sikerült kellőképpen felgyorsítani a játékot és az összkép alapján megérdemelten nyert a vendég MTK.

Hírek
Videoton FC - Paksi FC 3-0 2009. Szeptember 19.

3-0, a Vidi simán, ha úgy tetszik, magától értetődő természetességgel igazolta a papírformát, győzte le a Paksot és vezeti a bajnokság egynegyede után a tabellát.

U19: Sopron - Videoton-Puskás A. 2-1 2009. Szeptember 19.
Hiába vezetett Sopronban a Puskás Akadémia-Videoton FC U19, a hajrában megbosszulta magát a sok kihagyott helyzet. A vendéglátók a végjátékban fordítottak, és végül 2-1-re nyertek.
U14: Vereség Újbudán 2009. Szeptember 19.
Új szezon, régi probléma. Azok a csapataink, melyek életkorukból fakadóan nem kiemelt bajnokságban játszanak, gyakran kerülnek össze idősebb csapatokkal. A riválisok fizikai fölénye pedig komoly hátrány csapatainknak, ezt most az U14 is megtapasztalhatta.
Háromgólos vereség Tatabányán 2009. Szeptember 19.
NB II-es csapatunknak nem sikerült a bravúr, a Vidi II háromgólos vereséget szenvedett Tatabányán. A „Bányász" a 21. percben Deme révén szerzett előnyt, majd, annak ellenére, hogy a 47. perctől, Dombai kiállításától emberhátrányban is játszott, Megyesi (53.) találatával és Deme újabb góljának köszönhetően, fölényessé tette sikerét.Videoton FC II: Tujvel - Szabó, Vaszicsku (Vadász, 61.), Radovics, Présinger (Palkó, 55.) - Gyurcsó, Kovács T., Fejes, Baracskai - Móri, Olasz (Lelkes, 31.).
A Paks elleni kezdőcsapat 2009. Szeptember 19.
A ma esti, Paks elleni mérkőzésen az alábbi összeállításban fut ki a csapat:Sebők - Lázár, Lipták, Horváth, Varga - Polonkai, Farkas, Szakály - Nagy, Sitku, AlvesA kispadon: Filipovics, Milanovics, Andics, Elek, Alison, Purovics, Demjén
U13: Szekszárd - Videoton 2-1 2009. Szeptember 19.
Szoros meccsen szenvedett 2-1-es vereséget a Videoton FC U13 Szekszárdon. Toldi Gábor edző tanítványai a meccs második félidejének nagy részét emberhátrányban játszották végig, a hazaiak pedig egy szabdrúgásból ki is használták létszámfölényüket.