0 Sárga lap 0
0 Kiállítás 0
90 +1.Vége a mérkőzésnek.
86.Újabb Bartha-Báló összjáték végén utóbbi adott középre, Hahn viszont csak belepiszkálni tudott, kapura irányítania nem sikerült, védőink tisztáztak.
85.A leshatárról kilépő Hahn Jánost Bartha ugratta ki, a paksi támadó estében a kapufát találta el, ahonnan kijött a labda.
83.

80.GÓL!
Újra vezet a Paks: a csereként néhány perccel ezelőtt pályára lépő Báló Tamás bal oldalról, mintegy 8 méterről vette be Hársfalvi kapuját.
77.Számos cserét hajtottak végre a felek.

Együttesünkben Mirko Maric ment le és Anel Hadzic öccse, Elvir Hadzic állt be.

A Paksnál Zachán Lenzsért váltotta, Vági Kulcsár Dávidot, Nagy Richárd pedig Bertust.
76.Báló Tamás játszott össze Barthával a szélen, utóbbi lőtt kapura végül 21 méterről, a labda kevéssel szállt fölé.
74.Barczi-Bódi összjáték végén utóbbi került helyzetbe, de 13 méteres lövése a kapu fölé szállt.
72.Mi is cserére szántuk el magunkat: Szolnoki Roland hagyta el a gyepet, Burka Bendegúz állt be a helyére. A csapatkapitányi karszalag Fejes András karjára került.
70.Újabb két cserét hajtott végre a Paks: Hahn János Haraszti Zsoltot, Báló Tamás Szabó Jánost váltotta.
68.Ivószünetet rendelt el a játékvezető.
67.

64.A gólt követően kettőt cserélt a Paks: Kecskés Tamás helyére Hajdú Ádám, Szakály Dénes helyére Koltai Tamás állt be.
63.GÓL!
Egyenlítettünk! Barczi Dávid elé került a labda a kaputól 10 méterre és középpályásunk magabiztosan továbbított a hálóba.
63.

61.Horváth Tamás helyett Hársfalvi András a pályán.
58.Az elmúlt néhány percben elsősorban a középpályán zajlott a játék.
53.Haraszti lépett ki és egy visszacsel után lőtt, Mocsi blokkolt, szögletre pattant a labda.
51.Tamás Krisztián adott középre veszélyesen, de elment keresztbe a labda.
48.Bódi Ádám végezhetett el szabadrúgást jobb oldalról, középütt Maric emelkedett és 7 méterről fejelt, Verpecz védett.
46.A szünetben egyet változtatott a Paks: Molnár Péter helyére Verpecz István állt be.
45.Vége az első félidőnek!
43.

37.Ezekben a percekben egyik kapu sem forog veszélyben, mezőnyjátékot láthatunk.
32.Barczi beadásáról Maric maradt le a paksi kapu előterében.
28.

25.Rövid ivószünet után folytatódik a játék.
23.Bertus szögletét Szabó fejelte közelről alig kapu fölé.
22.Haraszti beadását követően Szabó ballal, kapásból jó 16 méterről lőtt kapura, a játékszer egy fehérvári játékosról szögletre pattant. A labda nem sokkal kerülte el egyébként a kapunkat.
17.Bódi ugratta ki Maricot középen egy szép labdával, Gévay azonban jó ütemben, becsúszva szerelt.
16.

13.Bódi szögletét követően Szabó Bence lőtt éles szögből az oldalhálóba.
12.Bódi végezhetett el 23 méterről egy szabadrúgást, a labda a jobb felső sarok felé szállt, a paksi kapusa hatalmas bravúrral védett.
10.Szabó beadását Bódi fejelhette kapura a hosszú oldalról, a labda azonban Kulcsárban elakadt.
8.Bódi már az ötödik szögletét adhatta középre, ezúttal a vendég védelem bizonytalankodott, a labda végül Maric elé került, aki közelről lőhetett volna gólt, de a partjelző lest jelzett.
5.GÓL!
Haraszti hajszálpontos jobb oldali beadását követően Bartha lőtt 7 méterről a kapunk bal oldalába.

4.Újabb fehérvári szöglet, ezúttal Fejes fejese kerülte el a paksi kaput Bódi beadását követően.
3.Bódi első sarokrúgását a vendég védők az alapvonal mögé fejelték, a második sarokrúgást pedig mezőnybe fejelték a zöld mezes játékosok.
2.Barczi éles szögből leadott lövésébe egy paksi védő vetődött közbe - szöglet.
1.A vendég Paks kezdte a meccset!
-1.A mieinknél ezúttal Szolnoki Roland viseli a kapitányi karszalagot. A Vidi piros-kék mezben, a Paks zöldben lép pályára.
-7.Sokan, körülbelül 200-an látogattak ki Sóstóra, hogy a helyszínen tekintsék meg a Paks elleni edzőmeccsünket.
-15.

-30.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést!
-40.Csertői Aurél az alábbi tizenegy játékost jelölte ezúttal a Paks kezdőcsapatába: Molnár - Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Szabó, Papp, Kecskés, Bertus, Haraszti, Szakály, Bartha
-50.Íme a mai kezdőcsapatunk: Horváth - Bolla, Mocsi, Fejes, Tamás - Szolnoki, Varga - Szabó, Barczi, Bódi - Maric
-65.Üdvözöljük szurkolóinkat Sóstóról, ahol 17-kor kezdődik csapatunk Paks elleni felkészülési mérkőzése.
Mérkőzés után

Pető Tamás:

"Úgy gondolom, a Paks elleni mérkőzés maximálisan szolgálta a felkészülésünket. Több olyan játékos is lehetőséget kapott, akik nem szerepeltek a hétközi EL-találkozón. A koncentráció egy kicsit hiányzott az 5. perc tájékán, ugyanakkor a 90 perc során sok lehetőségünk volt, melyeket gólra válthattunk volna. Nagyon jó mentalitású játékosaink vannak és a fiatalok is nagyon jól illeszkednek ebbe a rendszerbe, de ahogy az látszik, ők még az út elején járnak.”

Csertői Aurél:

"Valószínű, hogy az NB I első fordulójában, az Újpest ellen ennél sokkal jobban kell majd játszanunk, ha meg akarjuk nyerni a mérkőzést. Még van egy hetünk, de össze kell kapnunk magunkat. Az ellenfélnél nem a kezdőcsapat játszott, úgyhogy nehéz mérleget vonni, de nem teljesítettünk megfelelően. A Vidi is sokat cserélt, talán ennek köszönhető, hogy a mérkőzés végén sikerült felülkerekednünk."

Egygólos vereség a Pakstól felkészülési mérkőzésen

Több fiatal is bizonyítási lehetőséget kapott szombat délután, gólunkat Barczi Dávid szerezte a második félidőben.

A bajnoki rajt előtt egy héttel csapatunk a Paksi FC ellen lépett pályára. Ezúttal a Horváth Tamás – Bolla, Mocsi, Fejes, Tamás – Varga József, Szolnoki – Szabó Bence, Barczi, Bódi – Maric tizenegy kezdte a találkozót.

A 2. percben egy jobb oldali akció után Barczi lőtt kapura, a labda az egyik paksi hátvédről pattant ki szögletre. Az 5. percben megszerezte a vezetést a Paks – Haraszti jobboldali beadása után Bartha kapásból talált be a kapunkba (0-1). A 12. percben Bódi húszméteres szabadrúgása tekeredett a jobb felső sarok felé, Molnár Péter azonban bravúrral szögletre ütötte a labdát. A sarokrúgás után Szabó Bence került helyzetbe, de éles szögből csak az oldalhálót találta el. A 22. percben ismét egy jobb oldali Haraszti-beadás után veszélyeztettek a vendégek, de Szabó János kapáslövése után nagyot védett Horváth. Egy perccel később Bertus szögletét követően viszont nem kellett hárítania kapusunknak, a paksi balbekk közeli fejese elkerülte a kaput. Az első félidő végén Szolnoki maradt földön egy szerelési kísérletet követően, a játékvezető pedig az ápolás közben lefújta a játékrészt, egygólos paksi vezetésnél fordultak a csapatok.

A szünetben nem cseréltünk, Csertői Aurél pedig csak a kapuban változtatott, így a második félidő elején már Verpecz István hárította Mirko Maric fejesét. Az 54. percben Haraszti húzta volna vissza a labdát néhány csel után a rövid sarokra, de Mocsi blokkolta a lövést. A 64. percben Barczi Dávid egyenlített, középpályásunk higgadtan fejezett be egy támadást, lapos lövését Verpecz nem tudta hárítani (1-1).

A 74. percben Barczi passza után Bódi lőtt nagy erővel kapu fölé. A 80. percben megszerezte második gólját a Paks – Hajdú passza Bálót találta üresen, a vendégek cserejátékosa ballal a hosszú sarokba lőtte a labdát (1-2).

A 85. percben Hahn került nagy helyzetbe, de lövése a kapufán csattant. Több lehetőséget a lefújásig már nem alakítottak ki a csapatok, 2-1-es paksi győzelemmel ért véget a találkozó.