Ajánld ismerősödnek!
Az ajánlást sikeresen elküldtük!
Csapatkapitányunk sérülés miatt már el is hagyta Telkit.

Fiola Attila elutazott Telkibe a válogatotthoz, azonban térdsérülés miatt nem tud pályára lépni Észtország és Bulgária ellen sem, így a nemzeti csapat orvosi stábjával egyeztetve a fizioterapeutás kezeléseket és a rehabilitációt Sóstón folytatja - tudtuk meg csapatorvosunktól, Dr. Kovács Tibortól hétfő délután.
A szövetség hivatalos Twitter-bejegyzése:
Fiola Attila, a @MOLFehervarFC játékosának térdsérülését megvizsgálta a férfi A-válogatott egészségügyi stábja. A vizsgálatok alapján nem lesz bevethető @eestijalgpall és @Team_Bulgaria ellen sem, így a játékos elhagyta a telki edzőtábort. #csakegyutt #HUNEST #HUNBUL
— MLSZ (@MLSZhivatalos) March 20, 2023

Csapatkapitányunkra az artroszkópos beavatkozást követően előreláthatólag három hónap kihagyás vár.

Észtország ellen felkészülési mérkőzést, Bulgária ellen Európa-bajnoki selejtezőt játszik Marco Rossi csapata.

Csapatkapitányunk értékelte a DVSC elleni szombat esti bajnokit.

A hétfő esti M4 Sport - Az Év Sportolója Gálán derült ki, hogy a sportújságírók a magyar labdarúgó-válogatottat választották meg az év csapatának. Az elsimerésről Fiola Attila és Nego Loic nyilatkozott honlapunknak.

Fiola Attila, Nego Loic, Schön Szabolcs és Dárdai Palkó dedikált magyar válogatott mezére várjuk az ajánlatokat. A bevételt a Szent István Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központnak és a Magyar Máltai Szeretetszolgálat székesfehérvári támogató szolgálatának adományozzuk.

A Görögország ellen megnyert, vasárnap esti válogatott mérkőzés után az ezúttal is kezdőként pályára lépő Fiola Attila válaszolt az újságírók kérdéseire.