hu en
2023. Február 01. 10:34  -  Óházy Bálint   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Juhász Roland volt a Tóvárosi Általános Iskola vendége

Több mint félszáz diák kérdezte sportigazgatónkat az iskola tornatermében.

Szerda délelőtt a székesfehérvári Tóvárosi Általános Iskola vendége volt klubunk sportigazgatója, Juhász Roland.

A sporttagozatos általános iskola - melynek tanulója volt többek között klubunk korábbi játékosai közül Géresi Krisztián és Szabó Bálint is - bő félszáz diákja az iskola tornatermében tette fel kérdéseit Rolinak, akit pályafutása kezdeteiről, legkeményebb ellenfeleiről, példaképeiről, a válogatottságról és búcsúmérkőzéséről is kérdeztek a gyerekek, akik közül többen már most a Vidi utánpótlásában fociznak.

A kérdezz-feleleket dekázóverseny követte, ahol a győztes vidis bögrét, a résztvevők nyakbaakasztót kaptak ajándékba. Az esemény zárásaként sportigazgatónk aláírásokat osztott a diákoknak, akik közül többen a dedikálókártyák mellett pólójukra és kezükre is kérték Juhász Roland kézjegyét.

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek