hu en
2022. Február 05. 20:43  -  MOL Fehérvár FC   -   Fotó: molfehervarfc.hu
KÖZLEMÉNY

A szombat esti MOL Fehérvár FC - DVSC mérkőzést megelőzően olyan sajnálatos események történtek a lelátón, amelyek klubunk számára elfogadhatatlanok.

Megdöbbentő és elfogadhatatlan az a helyzet, amit a hazai- és vendégszurkolók egyes csoportjai idéztek elő a mérkőzés kezdetét megelőzően. Elhatárolódunk a történtektől, és mélységesen elítéljük az abban részt vevők erőszakos cselekedetét.

A két szurkolótábor viselkedése szembement minden olyan értékkel, amelyet a klubunk képvisel. Ahogyan eddig, úgy a jövőben is arra törekszünk majd, hogy a mérkőzés iránt érdeklődő békés többség kulturált körülmények között tudjon szurkolni kedvenc csapatának, akár a riadalmat keltő személyek kizárásának árán is.

Mindent el fogunk követni azért, hogy ilyen események ne fordulhassanak elő a jövőben stadionunkban.

MOL Fehérvár FC

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek