hu en
2021. Szeptember 21. 16:00  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Gyász - 81 esztendős korában elhunyt Balogh Károly

Egykori támadónkat péntek délelőtt Veszprémben helyezik örök nyugalomra. 

2021. szeptember 20-án, 81 esztendős korában elhunyt klubunk egykori támadója, Balogh Károly, aki 1959 és 1969 között - megszakításokkal - összesen 181 alkalommal lépett pályára klubunk színeiben, ezeken pedig 60 gólt szerzett.

Tagja volt az 1967-es NB I/B-s ezüstérmes és az 1969-es NB I/B-s aranyérmes csapatunknak is, valamint természetesen a Vidi első NB I-es együttesében is szerepelt 1968-ban, sőt klubunk első NB I-es bajnokiján is ott volt a kezdőben. 

Balogh Károly temetésére 2021. szeptember 24-én, pénteken 11 órakor kerül sor a veszprémi Dózsavárosi temetőben. 

Klubunk nevében ezúton is őszinte részvétünket fejezzük ki Balogh Károly családja számára. Nyugodjon békében!

(Balogh Károllyal 2018 tavaszán készítettünk hosszabb interjút, amit ide kattintva olvashatsz.)

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek