hu en
2021. Szeptember 20. 12:30  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Exkluzív ajándéktárgyak érkeztek a VidiShopba klubunk 80. születésnapja alkalmából

Vidi 80-as szurkolói sálat, bögrét gyermek- vagy felnőtt pólót, sőt csapatkapitányi karszalagot is vásárolhatsz mostantól a VidiShopban. 

Klubunk idén ünnepli megalapításának 80. évfordulóját, ebből a jeles alkalomból mostantól exkluzív, Vidi 80-as ajándéktárgyakat is vásárolhatsz klubunk hivatalos ajándékboltjában, a MOL Aréna Sóstóban található VidiShopban, illetve online a vidishop.hu-n.

Kétoldalas, selyem szurkolói sál 3490 ft-ért, piros-kék bögre 1690 ft-ért, kereknyakú, fehér gyermekpóló 3990 ft-ért, kereknyakú, fehér felnőtt póló 4490 ft-ért, csapatkapitányi karszalag 7990 ft-ért, a 80. évfordulóra kiadott, exkluzív meggypálinka pedig 12990 ft-ért vásárolható meg a VidiShopban.

Kedvezmény bérleteseinknek
2021-22-es egész éves, illetve 2021-es őszi bérlettel rendelkező szurkolóink számára ezúttal is jár a 10% kedvezmény a bérlet felmutatása mellett! A kedvezmény más akciókkal nem összevonható!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek