hu en
2021. Április 18. 21:00  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Stopira: "A három pontnál többet nyertünk a Honvéd ellen"

Válogatott védőnk értékelte a Budapest Honvéd elleni 3-2-es sikerünket. 

"Nagyszerű győzelmet szereztünk a Budapest Honvéd ellen. Főleg a második félidőben nagyon jó arcát mutatta a csapat, végig küzdöttünk és hittünk a győzelemben. A mai siker is tovább növeli az önbizalmunkat, ez pedig rendkívül fontos, hiszen van még négy bajnokink és egy kupadöntőnk, amiket meg szeretnénk nyerni. A klubunkért, a szurkolóinkért és a városunkért az utolsó pillanatig küzdeni fogunk mind a bajnokságban, mind pedig a kupadöntőben. A Honvéd ellen a három pontnál többet nyertünk, ugyanis még egységesebb csapattá kovácsolódtunk. Úgy hiszem, nagyszerű jövő vár ránk" - nyilatkozta honlapunknak Stopira. 

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek