hu en
2021. Február 17. 12:50  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Márton Gábor távozik klubunktól

A szakember 2020 júliusa óta irányította a Vidit.

A mai naptól már nem Márton Gábor klubunk vezetőedzője, a szakemberrel hét hónap után - közös megegyezéssel - szerződést bontottunk. Segítői, Takács Lajos pályaedző és Victor Moore erőnléti edző is távoznak a Viditől. Márton Gábor júliusban vette át a vezetőedzői posztot, 28 tétmérkőzésen 13 győzelem, 8 döntetlen és 7 vereség volt a mérlege. 

Márton Gábornak és segítőinek sok sikert kívánunk további pályafutásukhoz!

A DVTK elleni bajnokira Szalai Tamás pályaedző készíti fel a csapatot és ő is irányít majd a szombati találkozón.

 

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek