hu en
2021. Január 19. 12:20  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Boban Nikolov távozik klubunktól

Az észak-macedón középpályás 3 év és több mint 100 Vidi-meccs után vált csapatot.

Boban Nikolov távozik a Viditől, a középpályás a Serie B-ben a feljutásért küzdő US Lecce csapatánál folytatja.

Nikolov leigazolását szinte napra pontosan 3 évvel ezelőtt, 2018. január 18-án jelentettük be. Tavasszal már a bajnoki címet nyert csapat fontos láncszeme volt, 13 mérkőzésen 3-szor talált be, többek között a Honvéd elleni mérkőzésen, amin bebiztosítottuk az aranyérmet. 2018 őszén az Európa Liga csoportkörébe jutott Vidi tagja, 2019-ben pedig Magyar Kupát nyert klubunkkal. A bajnoki arany mellett 2 ezüstérmet is szerzett piros-kékben. A három év alatt összesen 106 tétmérkőzésen lépett pályára a Vidiben és 11 gólt szerzett.

Boban Nikolovnak köszönjük a klubért végzett munkáját, és sok sikert kívánunk további pályafutásához!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek