hu en
2021. Január 13. 13:00  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Futács Márkó távozik a Viditől

A 30 éves támadó és klubunk közös megegyezéssel bontott szerződést.

A mai napon közös megegyezéssel klubunk felbontotta szerződését Futács Márkóval.

A 30 éves támadó 2019 januárjában érkezett csapatunkhoz, az elmúlt két évben 55 tétmérkőzésen szerepelt piros-kékben, melyeken 16-szor volt eredményes. Két bajnoki ezüstöt és egy Magyar Kupa aranyat nyert a Vidivel.

Futács Márkónak további pályafutásához sok sikert kívánunk!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek