hu en
2020. Szeptember 22. 17:55  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Pátkai Máté távozik a Viditől

A 32 éves, válogatott középpályás több mint 5 év és 204 tétmeccs után hagyja el klubunkat, a Vasashoz szerződik.

Távozik Székesfehérvárról Pátkai Máté, aki 2015 júniusa óta erősítette klubunkat, a jövőben a Vasas együttesében futballozik majd. Az elmúlt több mint 5 évben összesen 204 tétmeccsen viselte a Vidi mezét, melyeken 17 gólt szerzett.

Egy bajnoki- és egy Magyar Kupa-aranyérmet nyert, játszott az Európa Liga csoportkörében 2018 őszén. Eddigi 23 válogatottbeli fellépéséből 17 alkalommal a Vidiből hívták meg. Emlékezetes gólt lőtt a nemzeti csapatban 2019-ben Horvátország és Wales ellen is.

Köszönünk mindent, Máté! További sok sikert kívánunk!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek