hu en
2020. Augusztus 03. 14:00  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Négy játékosunk kölcsönben folytatja az NB II-ben

Gundel-Takács Bence Győrben, Major Martin Gyirmóton, Tamás Olivér és Halmai Ádám Budaörsön szerepel kölcsönben. Szabó Bálint pedig végleg távozott klubunktól.

A nyári átigazolási időszakban több fiatal játékosunk iránt is nagy érdeklődés mutatkozott az NB II-ből.
Gundel-Takács Bence Győrben szerepel a 2020/2021-es szezonban kölcsönben, a fiatal kapus vasárnap már pályára is lépett az Ajka - ETO (2-1) bajnokin. 

NB III-as csapatunk fiatal balhátvédje, Major Martin is az NB II-ben fog szerepelni, őt a Gyirmót vette kölcsön. Érdekesség, hogy az előző szezonban is egy Vidiből érkező kölcsönjátékos, Zeke Márió szerepelt a gyirmóti csapat balhátvéd posztján, Zeke azonban a nyári felkészülést már a Vidi NB I-es keretével kezdte el. Major Martin kezdőként végigjátszotta a Gyirmót szezonnyitó NB II-es bajnokiját a Csákvár ellen, melyet 3-0-ra meg is nyertek.

Kooperációs partnerünknél, a Budaörs csapatában két fehérvári kölcsönjátékos fog szerepelni. Halmai Ádám már az előző szezonban is Bognár György csapatát erősítette, a mostani szezonban pedig Tamás Olivér is Budaörsön fog futballozni. Vasárnap a DVSC elleni idegenbeli NB II-es bajnokin, melyet a Loki 1-0-ra megnyert, Tamás végig a pályán volt, Halmai pedig ezúttal nem lépett pályára. 

Szabó Bálint, akit 2017-ben klubunk vezetése az Év Utánpótlás-játékosának választott, végleg távozott a Viditől és Paksra igazolt. A Tolna megyei együttes pedig az NB II-es Kaposvár csapatának adta kölcsön Szabót, aki szombat este már be is mutatkozott a Kaposvár - Nyíregyháza (0-1) bajnokin. 

Nem csak Szabó Bálint, hanem Berecz Zsombor is távozott klubunktól. A középpályás legutóbb Mezőkövesden szerepelt kölcsönben, a nyári átigazolási időszakban azonban végleg megszerezte Berecz játékjogát a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei klub.

Arról már korábban beszámoltunk, hogy Zsóri Dániel Budafokon fog kölcsönben szerepelni ebben a szezonban, ahogy arról is írtunk már, hogy Mocsi Attila SzombathelyreTamás Krisztián pedig a Budapest Honvéd FC-be igazolt.

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek