hu en
2020. Július 21. 16:30  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Közös megegyezéssel szerződést bontott klubunk Georgi Milanovval

Közel két év után távozik a bolgár játékos Székesfehérvárról.

A mai napon közös megegyezéssel klubunk felbontotta szerződését Georgi Milanovval.

2018 szeptemberében igazolt a Vidibe az akkor 26 éves, 40-szeres bolgár válogatott játékos, Georgi Milanov. Az elmúlt közel két évben megjárta az EL-csoportkört csapatunkkal, bajnoki ezüstérmet szerzett és Magyar Kupát nyert a Vidi labdarúgójaként.

Összesen 64 tétmérkőzésen lépett pályára piros-kékben, ezeken pedig 7 gólt szerzett.

További pályafutásához sok sikert kívánunk!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek