hu en
2020. Június 23. 23:00  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Meglepetés-filmmel búcsúztatta klubunk Juhász Rolandot

Az FTC elleni találkozó után először Roli családja és barátai, valamint a csapat látta a filmet. A vetítés után nekik is köszönetet mondott kapitányunk.

Közel egyórás, egész pályafutását bemutató filmmel lepte meg klubunk az FTC elleni bajnokin utoljára pályára lépő Juhász Rolandot. Csapatkapitányunk – bár maga narrálja a mozit – úgy tudta, hogy egy hosszú, egész pályafutását lezáró interjú készül vele, ám a főhősön kívül családja, barátai, korábbi és jelenlegi edzői- és csapattársai is megszólalnak a filmben.

Érdemes lesz a napokban gyakran frissíteni tehát honlapunkat, hiszen az exkluzív interjúkat tartalmazó videó természetesen szurkolóink számára is hamarosan elérhető lesz!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek