hu en
2020. Január 31. 21:00  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Klubunk felbontotta Danilo Pantics munkaszerződését

A Chelsea-től kölcsönbe érkező futballista már nem tagja a Vidi keretének. 

Klubunk a mai napon felbontotta Danilo Pantics munkaszerződését. A Chelsea kötelékébe tartozó szerb futballista nyáron érkezett kölcsönbe klubunkhoz a 2019/2020-as szezonra. A fiatal középpályás összesen 7 bajnokin és 3 kupameccsen lépett pályára ősszel a Vidiben. 

További pályafutásához sok sikert kívánunk! 

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek