hu en
2020. Január 27. 17:30  -  Guber Péter   -   Fotó: molfehervarfc.hu
SZURKOLÓI BUSZ
Klubunk szurkolói buszt indít az Újpest elleni bajnoki mérkőzésre

A részvételi díj 2000 forint, jelentkezni csütörtökön 16 óráig lehet a VidiShopban.

Második bajnoki mérkőzését az Újpest FC gárdájával játssza 2020-ban a MOL Fehérvár FC. A találkozó idegenben, a Szusza Ferenc Stadionban kerül megrendezésre február 1-jén 19:30-as kezdettel.

Az összecsapásra klubunk szurkolói buszt indít, amely a Piac téri Munkaügyi központ parkolójából indul február 1-jén 17 órakor. A részvételi díj 2000 forint/fő, jelentkezni csütörtökön 16 óráig a VidiShopban lehetséges.

Szurkolói infókért kattints ide!

A szurkolói busz csak minimum 30 fő jelentkezése esetén indul el.

 
MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek