hu en
2019. Október 05. 12:20  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Elbúcsúztunk idősebb Horváth Gábortól

Szombat délelőtt több mint ezren rótták le kegyeletüket legendás hátvédünk ravatalánál.

Szombaton délelőtt Sóstón búcsúztattuk el klubunk legendáját, idősebb Horváth Gábort, aki 60 éves korában, szeptember 17-én hunyt el. A családtagokon és barátokon kívül klubunk játékosai és a szakmai stáb tagjai is lerótták kegyeletüket, továbbá jelen voltak az egykori csapattársak, edzők, klubvezetők és szurkolók is.

A női csapatok díszsorfala előtt búcsúbeszédet mondott Szabó József, aki nem csak csapattársa, de egyben legjobb barátja is volt "Perás"-nak. A délelőtti szertartást követően a Palotai úton található Szedreskerti temetőben helyezték végső nyugalomra Gabi bácsi hamvait a család és a barátok jelenlétében.

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek