hu en
2019. Június 21. 17:26  -  Molvidi.hu   -   Fotó: molvidi.hu
Montenegróban kezdődik az FK Zeta elleni párharc

Az UEFA péntek délután tájékoztatta erről klubunkat.

Ahogyan arról korábban beszámoltunk, az FK Zeta Golubovci azzal a kérdéssel fordult az UEFA-hoz, hogy a csapatunk elleni Európa Liga-selejtező első fordulójában hazai pályán kezdhessék a párharcot. Az európai szövetség ezt követően péntek délután arról tájékoztatta klubunkat, hogy felcserélték a pályaválasztói jogot, így a szezon első tétmeccsét Montenegró fővárosában, Podgoricában játsszuk majd.

Az első találkozóra július 11-én, a visszavágóra július 18-án kerül majd sor. Pontos kezdési időpontokkal, szurkolói információkkal később jelentkezünk majd.

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek