hu en
2019. Április 14. 14:00  -  Molvidi.hu   -   Fotó: molvidi.hu
Klubunk jobbulást kíván a szombati mérkőzésen megsérült újpesti szurkolónak!

A vendégszurkolót a gyors helyszíni ellátás után kórházba szállították.

A szombati MOL Vidi FC-Újpest FC bajnoki mérkőzés második félidejében az egyik újpesti szurkoló a vendégszektor kerítéséről a lelátórész előtti területre esett. A helyszínen tartózkodó mentőápolók gyors reagálása után a sérültet az egyik, stadionban állomásozó mentő a székesfehérvári Szent György Kórházba szállította.

A megsérült vendégszurkolónak klubunk jobbulást és minél gyorsabb felépülést kíván!

A szenvedélyes szurkolás természetesen a labdarúgás része, de kérünk mindenkit, hogy csapatuk biztatása mellett figyeljenek oda saját, valamint szurkolótársaik testi épségére is, hogy elkerüljük a hasonló, sajnálatos eseteket.

CÍMKÉK
2018-2019 OTP Bank Liga NB I MOL Vidi FC - Újpest FC
Hírek
MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek