hu en
2019. Január 15. 13:10  -  Molvidi.hu   -   Fotó: molvidi.hu
Távozik a MOL Vidi FC-től Stefan Scsepovics

A 29 éves támadó közös megegyezéssel bontott szerződést klubunkkal.

Kedden hivatalossá vált, hogy elhagyja a MOL Vidi FC-t Stefan Scsepovics.

A 29 esztendős szerb támadó 2018 januárjának végén érkezett klubunkhoz, az első félszezonjában aranyérmet ünnepelhetett piros-kékben. A játékos összesen 16 bajnokin és 4 nemzetközi találkozón lépett pályára Vidi-mezben, ezeken 7 gólt szerzett.  

A közös megegyezéssel történő szerződésbontást követően Stefan Scsepovics szabadon tárgyalhat az érdeklődőkkel. További pályafutásához sok sikert kívánunk!

CÍMKÉK
Stefan Scsepovics
Hírek
MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek