hu en
2018. Szeptember 06. 11:06  -  Molvidi.hu   -   Fotó: molvidi.hu
Távozik a MOL Vidi FC-től Varga József

A 30 esztendős középpályás közös megegyezéssel bontott szerződést klubunkkal.

Csütörtökön hivatalossá vált, hogy távozik a MOL Vidi FC-től Varga József. A 30 esztendős középpályás 2016 augusztusának végén érkezett klubunkhoz, az első szezonban ezüst-, a második idényben aranyérmet ünnepelhetett piros-kékben.

A válogatott labdarúgó az elmúlt bő két évben 45 bajnokin, kilenc nemzetközi találkozón és három Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára Vidi-mezben. Tekintettel Varga József érdemeire és hozzáállására, valamint a klub érdekeire, nem gördítünk akadályt a játékos távozása elé, a közös megegyezéssel történő szerződésbontást követően Varga József szabadon tárgyalhat az érdeklődőkkel. A debreceni születésű sportember további pályafutásához sok sikert kívánunk!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek