hu en
2018. Június 26. 12:21  -  Vidi.hu   -   Fotó: vidi.hu
Végső búcsút vettek Bencsik Istvántól

Kedden délelőtt Székesfehérváron eltemették klubunk történetének leghosszabb ideig hivatalban lévő egykori elnökét, aki 89 évesen hunyt el június 4-én.

Amint arról a hónap elején beszámoltunk, klubunk egykori elnöke, korábbi játékosa, Bencsik István elhunyt. Pista bácsi a májust kórházban töltötte, de sokadik infarktusa után már nem tudott megerősödni és június 4-én távozott közülünk.

Bencsik Istvánt június 26-án délelőtt Sóstón helyezték végső nyugalomra. A szertartáson részt vett több legendánk és klubunk több egykori és jelenlegi alkalmazottja is. A Vidi nevében Csongrádi Ferenc, az 1985-ben UEFA-kupa-döntős csapat kapitánya beszélt.

Nyugodjon békében, Pista bácsi!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek