hu en
2018. Június 19. 15:00  -  Vidi.hu   -   Fotó: vidi.hu
GYÁSZ
Végső nyugalomra helyezték Kovács Ferencet

Klubunk egykori tiszteletbeli elnökét és korábbi vezetőedzőjét Pesterzsébeten búcsúztatták.

Amint arról korábban beszámoltunk, május 30-án, váratlan hirtelenséggel elhunyt Kovács Ferenc, klubunk tiszteletbeli elnöke, korábbi vezetőedzője. Feri bácsit június 19-én helyezték végső nyugalomra Pesterzsébeten. 

A temetésen jelen volt többek között Orbán Viktor miniszterelnök, Garancsi István, klubunk tulajdonosa, Kovács Zoltán sportigazgató és négy játékosunk: Juhász Roland, Danko Lazovics, Huszti Szabolcs és Vinícius Paulo, valamint az 1984-'85-ös UEFA-kupa-döntős Vidi játékosai. 

Nyugodjon békében, Feri bácsi!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek