hu en
2018. Május 24. 15:30  -  Guber Péter   -   Fotó: vidi.hu
SZURKOLÓI
Szurkoljon a Vidinek vasárnap a Hotel Magyar Király előtti téren!

Klubunk kivetítővel, sörpadokkal, büfével várja szurkolóinkat a fontos összecsapás idejére a belvárosba!

Az utolsó előtti fordulóra készül csapatunk az OTP Bank Liga 2017-18-as kiírásában, ellenfelünk a Budapest Honvéd gárdája lesz, amely ezúttal a bronzéremért küzd.

A bajnoki cím szempontjából kiemelten fontos rangadó következik, ezért klubunk belépő nélkül maradt szurkolóink számára közös, kivetítős meccsnézést szervez a Hotel Magyar Király előtti térre. A helyszínen sörpadokon lehet majd helyet foglalni és 17:30-as nyitással természetesen büfé is rendelkezésre áll.

Szurkoljunk együtt, hogy a Vidi nagy lépést tegyen történelme harmadik bajnoki címe felé!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek