hu en
2018. Március 07. 18:30  -  Vidi.hu   -   Fotó: vidi.hu
Klubunk feljelentést tett a Bozsik Stadionban történtek miatt

Csapatunk buszát szombat este, az elmaradt Honvéd - Vidi bajnoki után támadták meg.

Amint arról korábban beszámoltunk, az eredetileg múlt szombatra, 19.30-ra kiírt Budapest Honvéd - Videoton FC bajnoki mérkőzés a pálya használhatatlansága miatt elmaradt. Szintén hírt adtunk róla, hogy a Bozsik Stadionból hazainduló csapatbuszt ismeretlenek megtámadták, és ugyan személyi sérülés nem történt, a buszban anyagi kár keletkezett.

Klubunk rendőrségi feljelentést tett ismeretlen tettes ellen, bízunk benne, hogy az eset nem marad következmények nélkül! Ezzel egy időben a Videoton FC a Magyar Labdarúgó Szövetségtől is kérte a történtek kivizsgálását.

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek