hu en
2018. Január 15. 15:55  -  Guber Péter   -   Fotó: vidi.hu
Távozik a Viditől Barczi Dávid

A középpályás közös megegyezéssel bontott szerződés klubunkkal.

Távozik a Viditől Barczi Dávid. A középpályás közös megegyezéssel bontott szerződést klubunkkal.

A 28 esztendős játékos 2016 nyarán szabadon igazolható labdarúgóként érkezett Fehérvárra, azt megelőzően a DVTK játékosa volt. Az előző és a jelenlegi kiírásban összesen 7 élvonalbeli találkozón lépett pályára és 3 Magyar Kupa-találkozó mellett összesen 6 EL-selejtezőn is magára ölthette klubunk szerelését.

Barczi Dávid további pályafutásához sok sikert kívánunk!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek