hu en
2017. Augusztus 16. 13:30  -  Guber Péter   -   Fotó: vidi.hu
SZURKOLÓI
Szurkoljon a Vidinek a Partizan ellen a Petőfi parkban!

Klubunk a csütörtöki EL-meccsre kivetítős meccsnézést szervez.

A Videoton FC csütörtökön kulcsfontosságú Európa Liga-mérkőzés elé néz az FK Partizan ellen, Belgrádban. A zártkapus találkozóra a Vidi szurkolói csak korlátozott számban vásárolhattak jegyet, az itthon maradt drukkereknek pedig klubunk közös meccsnézési lehetőséget biztosít.

A találkozóra csütörtök este 21 órától kerül sor, a Videoton FC pedig 20 órától szeretettel várja azon szurkolóit, akik kivetítőn szeretnék megtekinteni a mérkőzést. A helyszín a Petőfi park, amely a Piac téren, az autóbusz-állomással szemben található.

Az eseményen büfé lesz.

Klubunk ugyanezen a helyszínen egy órával a 24-én 20 órakor rendezendő visszavágó előtt, azaz 19 órától szintén kivetítős meccsnézést szervez majd.

Csütörtök este tehát Székesfehérvár belvárosában is zúghat a "Hajrá, Vidi!".

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek