hu en
2016. Augusztus 10. 12:20  -  Vidi.hu   -   Fotó: vidi.hu
Zsótér Donát távozik a Viditől

A középpályást a belga Sint-Truiden vásárolta meg klubunktól.

Zsótér Donát 2012. október 10-én - 16 évesen - mutatkozott be a Videoton FC-ben egy zalaegerszegi Ligakupa-meccsen. A középpályás a Vidihez a Puskás Akadémiától érkezett, azt megelőzően a Tisza Volán csapatában szerepelt. A 2014-2015-ös szezon őszi részében a Dunaújváros csapatában játszott kölcsönben, 2015 januárjától a Puskás Akadémia FC-nél szerepelt, szintén kölcsönben, 2016 júniusában tért vissza Fehérvárra.

Klubunktól most a belga Sint-Truiden vásárolta meg a középpályást.

Zsótér Donátnak sok sikert kívánunk további pályafutásához!

 

CÍMKÉK
Zsótér Donát
Hírek
MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek