hu en
2016. Július 12. 14:00  -  Vidi.hu   -   Fotó: vidi.hu
Dinko Trebotic távozik a Viditől

Klubunk és a horvát középpályás közös megegyezéssel bontott szerződést.

Trebotic 2014 nyarán az NK Lokomotiva Zagreb együttesétől érkezett csapatunkhoz. A támadó középpályásként bevethető labdarúgóval a mai napon közös megegyezéssel szerződést bontot klubunk.

Az elmúlt két szezonban összesen 32 NB I-es meccsen lépett pályára, ezeken 3 gólt szerzett. Emellett 9 Magyar Kupa-meccset is játszott csapatunkban, ahol 2 találatig jutott, valamint 10 Ligakupa-mérkőzésen jutott szóhoz, ebben a sorozatban 1 gólt lőtt.

Az előző szezonban pályára lépett a Szuperkupa-döntőben, valamint 4 BL-selejtezőn és két EL-selejtezőn, a nemzetközi kupákban gólt nem szerzett.

További pályafutásához sok sikert kívánunk Dinko Treboticnak!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek