hu en
2016. Március 22. 11:16  -  Papp Brigitta   -   Fotó: vidi.hu
TOBORZÓ
Focizz a Vidiben - klubunk 2002 után született lányok számára tart toborzót

Már jelentkezhetnek a Vidi U15-ös csapatába azok a lányok, akik érdeklődnek a labdarúgás iránt. 

Minden pénteken 14 és 15 óra között a Sóstói Stadionba várják azokat a 2002. január 1. után született lányokat, akik kedvet, tehetséget éreznek a labdarúgás iránt, és szeretnének klubunk U15-ös csapatában futballozni!

További információ Szabó Józseftől kérhető, a +36/20-977 27 63-as telefonszámon!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek