hu en
2015. November 13. 11:00  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: mlsz.hu
Kleinheisler fontos góllal debütált a válogatottban az Eb-pótselejtezőn

"Scholes" akár csak élete első NB I-es meccsén a Vidiben, a válogatottban is góllal mutatkozott be. 

2013. július 28-án kapott először lehetőséget a magyar élvonalban az akkor 19 éves Kleinheisler László, és a Haladás ellen 2-0-ra megnyert találkozó első gólját, a 25. percben ő szerezte. A nagy hőségben lejátszott mérkőzés 23. percében a játékvezető ivószünetet rendelt el, közvetlenül ezután "Scholes" becenévre hallgató játékos a jobb szélről cselezett középre, majd 15 méterről, jobb külsővel, szép mozdulattal talált a kapuba.

Két és fél évvel később, 2015. november 12-én, csütörtök este Kleinheisler a felnőtt válogatottban is bemutatkozhatott. Debütálása hasonlóan jól sikerült, mint az élvonalban. Norvégiában, a találkozó 26. percében szépen vette át Elek Ákos labdáját, majd bal lábbal, 15 méterről lőtt a kapuba. Mint később kiderült, gólja győzelmet ért, és amennyiben vasárnap a nemzeti együttesnek sikerül kiharcolni a továbbjutást, úgy elmondható, hogy az elmúlt 30 év egyik legfontosabb magyar találata volt. 

 

CÍMKÉK
Kleinheisler László
Hírek
Kleinheislert Bundesliga-klubhoz adta el a Vidi 2016. Január 20.

A hosszas tárgyalássorozat végén született megállapodás értelmében a válogatott középpályás a Werder Bremennél folytatja a pályafutását.  

Kleinheisler László a Werder Bremenhez utazik próbajátékra 2016. Január 09.

A Bundesligában szereplő brémai együttes hivatalos kikérőt küldött klubunk vezetésének, amely engedélyezte, hogy "Scholes" három napot eltöltsön a Werder Bremen edzőtáborában.

Három játékos vesz részt a Vidi kötelékéből a válogatott decemberi összetartásán 2015. December 07.

Bernd Storck szövetségi kapitány december 13-tól négynapos edzőtábort tart Telkiben, az összetartáson részben fiatalok, részben olyan futballisták vesznek részt, akikben megvan a potenciál, hogy a későbbiekben az A-válogatott keret közelébe kerüljenek.

A Videoton FC közleménye Kleinheisler Lászlóval kapcsolatban 2015. November 24.

Klubunk az alábbi közleménnyel szeretné elejét venni a középpályás státuszával kapcsolatos további híreszteléseknek.

Fontos szurkolói információk a Magyarország-Norvégia válogatott mérkőzésre 2015. November 15.

A mérkőzést rendező MLSZ arra kér minden szurkolót, hogy időben, személyazonosító okirattal, vagy szurkolói kártyával érkezzen a sorsdöntő találkozó helyszínére.

Szűkítette keretét Bernd Storck szövetségi kapitány VÁLOGATOTT @ 2015. November 06.

A Norvégia elleni Eb-pótselejtezőre készülő válogatott 26 fős keretébe négy játékos került be a Videoton FC kötelékéből.

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek