hu en
2015. Június 03. 16:45  -  Videoton FC   -   Fotó: vidi.hu
KÖZLEMÉNY
Joan Carrillo távozik a Viditől

A Videoton FC a szakmai stábban bekövetkezett változásokról az alábbiakban ad tájékoztatást.

A Videoton FC a mai napon szerződést bontott Joan Carrilloval. A spanyol szakember négy évet töltött a Videoton FC-nél, ebből hármat edzőként, egyet pedig vezetőedzőként. Ez utóbbi időszakban hozzásegítette Klubunkat a második magyar bajnoki címe megszerzéséhez is.

A vezetőedző mellett távozik Antonio Gil Puerto fitnesz edző és Francisco Jose Ruiz Rojas kapusedző is, így csapatunknak a nemzetközi szereplésre történő felkészítésében már ők sem vesznek részt.

Klubunk ezúton is szeretné megköszönni az edzői stáb munkáját, és sok sikert kíván nekik jövőbeli feladataikhoz!

A Videoton FC új szakmai stábjának bemutatásával kapcsolatban Klubunk hamarosan tájékoztatást ad.

A Videoton FC vezetősége

 

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek