hu en
2020. Július 06. 12:05  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Joan Carrillo távozik a Viditől

A spanyol szakemberrel - kicsit több mint - hét hónap után bontott szerződést klubunk.

A következő szezonra már nem Joan Carrillo készíti fel a Vidit, a spanyol szakember távozik klubunktól. Carrillo november 27-én kezdte második időszakát Székesfehérváron, az elmúlt hónapokban 27 tétmeccsen irányította a csapatot, 13 győzelem, 10 döntetlen és 4 vereség volt a mérlege. 

"Bíztunk abban, hogy Joan Carrillo vezetésével rátalál a győztes útra a csapat, korábbi munkája alapján megérdemelte az újabb lehetőséget a Vidiben, de sajnos a koronavírus-járvány miatti kényszerszünet után olyan folyamatok indultak el a csapatban és a játékosokban, ami miatt a váltás mellett kellett döntenünk" - mondta Kovács Zoltán sportigazgató. 

Joan Carrillónak sok sikert kívánunk további pályafutásához!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek