hu en
2014. Június 02. 14:00  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: vidi.hu
José Gomes távozik a Viditől

Klubunk június másodikával, közös megegyezéssel bontott szerződést a portugál vezetőedzővel. 

A DVTK elleni szezonzáró mérkőzésen ült utolsó alkalommal csapatunk kispadján José Gomes, aki 2013 januárja óta irányította a Videoton FC szakmai munkáját. Szintén távozik klubunktól segítője, Jorge Mendonça pályaedző, valamint Joao Penedo, aki a videó elemzéseket végezte, és Nagy Richárd fizioterapeuta is.

További pályafutásukhoz sok sikert kívánunk!

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek