hu en
2013. Szeptember 22. 12:38  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: vidi.hu
STOPLI
Bemutatkozott a Videoton FC ifjúsági kabalája, Stopli

A gyerekek legnagyobb örömére a Kecskemét elleni hazai meccsen debütált klubunk ifjúsági kabalája.

A Vidi - Kecskemét mérkőzés szünetében rendhagyó bemutatásra került sor. Klubunk ugyanis a közelmúltban újabb taggal bővült, akit tegnap láthattak először a Sóstói Stadionban. Ő nem más, mint a 10-es mez tulajdonosa, Stopli.

A Vidi ifjúsági kabalájával a második félidőben a lelátókon is találkozhattak a gyerekek és közös fotókat is készíthettek Stoplival.

     
  Azok, akik jelezték, hogy szeretnék megkapni a Stoplival készült közös fotót, a fenti galériából letölthetik, ha a kiválasztott képre a jobb egérgombbal rákattintanak, és elmentik azt.  
     
CÍMKÉK
2013-2014 OTP Bank Liga NB I Videoton FC - KTE-Phoenix Mecano
Hírek
MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek