hu en
2013. Szeptember 05. 14:55  -  Acsai N. Ferenc   -   Fotó: vidi.hu
JÁTÉK
Szavazzon a "Videoton, Veled az úton" játékunk fotóira!

A több mint 100 fotóból klubunk szakmai zsűrije választja ki a legjobbat, a Facebookon szavazók pedig a közönségdíjas alkotásról dönthetnek!

Vidishop ajánlat 0 Ft Vásárlás
Vidishop ajánlat 0 Ft Vásárlás

Július elején hirdettük meg "Videoton, Veled az úton" című fotópályázatunkat, melyben azt kértük szurkolóinktól, készítsenek vidis fényképeket nyaralás közben, és küldjék el nekünk! Augusztus 31-ig volt erre lehetőségük, hamarosan kiválasztásra kerülnek a legjobbak. A beküldött fényképek elbírálását a klub szakmai zsűrije végzi, amelynek tagjai a relikviákon kívül az ötletességet, kreativitást is figyelembe veszik. Felhívásunk nagy sikerrel zárult, hiszen több mint 100 alkotást kaptunk, melyek a világ legkülönbözőbb pontjain készültek.

A képek a Videoton FC hivatalos Facebook-oldalára is felkerültek, ahol szurkolóink megszavazhatják a közönségdíjas fotókat. A szavazás szeptember 5-én indul és szeptember 15-ig tart. A fődíj és a közönségdíjak nyerteseinek nevét szeptember 20-án tesszük közzé, akiket telefonon és e-mailben is értesíteni fogunk.

Ide kattintva megtekintheti a képgalériát, és szavazhat a legjobban tetsző fotóra!

(Fotó: Bor Zoltán)

CÍMKÉK
szurkolók játék Facebook
Hírek
Jótékonysági árverés: „GYÓGYULJ MEG, TOMIKA! SEGÍTÜNK!" ÁRVERÉS @ 2014. Szeptember 03.

Licitáljon a dedikált Vidi-mezre, hogy segíthessünk Horváth Tamásnak, a Kaposvári Rákóczi súlyos betegségből lábadozó fiatal futballistájának!

Szurkolói infók az Ajka elleni Ligakupa-meccsre SZURKOLÓI @ 2014. Szeptember 01.

A Sóstói Stadion kapui egy órával a találkozó előtt nyitnak, a belépés mindenkinek ingyenes, csak a MOL Tribün lesz nyitva.

Videoton FC klubkártya információk KLUBKÁRTYA @ 2014. Augusztus 31.

Bár 2015 tavaszán nem lesz kötelező a Sóstói Stadionban, klubunk lehetőséget biztosít a Vidi klubkártya kiváltására, mert más stadionokban szükség lehet rá. 

Több száz szurkoló előtt tartott nyílt edzést a Vidi EDZÉS @ 2014. Augusztus 26.

A Sóstói Stadionba kilátogató szurkolók tapssal köszöntötték a játékosokat, a tréning végén pedig találkozhattak is kedvenceikkel.

Kedden nyílt edzés, szombaton bajnoki a Puskás ellen HETI BEHARANGOZÓ @ 2014. Augusztus 25.

Szurkolóink ingyen nézhetik meg a csapat foglalkozását kedden, szombat este pedig következik a 6. forduló az OTP Bank Ligában. A Vidi II a Bölcsei SE-t fogadja vasárnap.

Szurkolói infók az ETO elleni bajnokira SZURKOLÓI @ 2014. Augusztus 06.

Az őszi Rangadószezon első nagy ütközete következik szombaton. A mérkőzésnapi sorban állás elkerülése érdekében javasolt elővételben, személyesen vagy online megvásárolni a belépőt a szombaton 16.30-kor kezdődő találkozóra.

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek