hu en
2012. Január 17. 12:58  -  Szabó Gergő
André Alves Székesfehérváron

Támadónk szerződést aláírni érkezett Székesfehérvárra Spanyolországból, ám végül nem szerződött másik klubhoz.

Alves nyáron lejáró szerződésére tekintettel klubunk az elmúlt félévben több szerződéshosszabbítási ajánlatot is tett a játékosnak, ő azonban ezeket nem fogadta el.

Az utóbbi hónapokban külföldről is több ajánlat érkezett Alves játékjogára, támadónk azonban csak a legutóbbit fogadta el. A dél-koreai féllel klubunknak és a játékosnak is sikerült megegyeznie, a szerződés aláírására megszervezett tárgyaláson azonban Alves az előzőleg szóban elfogadott feltételeket tartalmazó ajánlatot mégsem írta alá. 

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek