hu en
2010. December 13. 20:56
Duna Takarék nap, az Alba Plázában

A Videoton FC szurkolói számára is sok érdekességet tartogatott a Duna Takarék-nap, hétfőn este, az Alba Plázában.

Klubunk támogatója, a Duna Takarék, remek karácsonyi meglepetéssel kedveskedett szurkolóinknak. Az Alba Plázába látogató érdeklődők igazi kulisszatitkokat tudhattak meg idősebb Horváth Gábortól (iyen például, hogy a Vidi legendás balhátvédje az őszi győzelmek közül az Újpest elleni sikerre emlékszik a legszívesebben), és megismerkedhettek a bank vadonatúj termékével, a Vidi számlacsomaggal, amely különleges kedvezményeket kínál a VidiClub tagjainak.
Sokan játszottak a Vidi nyereményjátékon is, amelyen a három kérdésre helyesen válaszolók között egy hivatalos, feliratozott Videoton mezt, 5 db tavaszi szezonbérletet, 5 db, a VidiShopba szóló vásárlási utalványt és 5 db VidiClub tagsági kártyát sorsol ki klubunk.

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek