hu en
2008. Október 25. 22:05
Edzői értékelések
Az FC Fehérvár Sitku két és Pavlicic egy góljával 3-2- re legyőzte a Győr együttesét a Soproni Liga 12. fordulójában. A vendégeknél a góllövő listát vezető Bajzát és Józsi talált a kapuba. A mérkőzésről a két vezetőedző – Egervári Sándor és Varga István – nyilatkozott honlapunknak:
Egervári Sándor: Gratulálok a Fehérvárnak a győzelemhez! Egy nagyon küzdelmes, helyenként jó játékot hozó mérkőzést játszottunk, ma a hazai csapat volt a jobb ezt el kell ismernem. Vereségünk főleg annak tudható be, hogy védelmünk a mai napon nyitottabban védekeztünk, mint az elmúlt hetekben. Ezen kívül volt még egy fontos momentuma a meccsnek: a harmadik bekapott gólunk előtt 10 másodperccel - érzésem szerint - járt volna nekünk egy büntető, de hozzáteszem, ez nem mentség a vereségre, ma jobban játszott az FC Fehérvár.Varga István: Egy nagyon jól és sportszerűen játszó ellenfelet győztünk ma le, egy sikertelen hét után – kiestünk a kupából és kikaptunk Zalaegerszegen. Nagyon kellett nekünk ez a győzelem és a csapat meg is tett mindent érte. A mérkőzés fordulópontja – szerintem – 2-2-nél volt, amikor Böőr Zoltánnak adódott óriási helyzete, de a mi szerencsénkre nem élt a lehetőséggel. A harmadik gól után megnyugodtunk és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.
Hírek
Lipták: Megérdemelten győztünk a DVSC ellen 2009. Október 25.
Lipták Zoltán szerezte a Videoton első találatát a Debrecen ellen a második félidő elején. Lélektani szempontból mindenképpen igen fontos volt ez a fejesgól. Hogyan látta a mérkőzést a gólszerző?
Köszönjük a szurkolóknak! 2009. Október 25.
Klubunk, a tulajdonos, a menedzsment  és a játékosok, köszönik szurkolóinknak azt az odaadó támogatást, amellyel győzelemhez segítették csapatunkat. Nagyszerű látványosság volt az ultráink által, a mérkőzés előtt elkészített élőkép, nem lehet kérdéses, hogy a közönség ma tizenkettedik játékosként segítette futballistáinkat. A látvány, amely unikumnak számít a Sóstói Stadionban, már azt a jövőt vízionálta, amelyben telt lelátók előtt, sikeres csapatért szurkolnak a klubért mindenre kész ultrák.A koreográfiáról készült videónkat itt láthatják.
"A 3-0-s győzelmet nem kell magyarzáni" 2009. Október 25.
A ma esti Videoton-DVSC bajnoki mérkőzés után honlapunk hosszabb videóinterjút készített Orbán Viktorral. A Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia alapítója nem csak a mérkőzést és a lelátói hangulatot értékelte, de éles kritikát fogalmazott meg a magyar válogatott szövetségi kapitányával szemben, valamint üzent Debrecen polgármesterének, Kósa Lajosnak is.
Videoton FC - Debreceni VSC-TEVA 3-0 2009. Október 25.

Videoton FC - Debrecen 3-0! A csapat - és ez nem vitásan dr. Mezey György és stábja érdeme - remekül felkészült a meccsre és remekül felkészült az ellenfélből.

Így látták a DVSC elleni meccset 2009. Október 25.
A "tovább" gombra kattintva videókat nézhet meg az RBD nagyszerű koreográfiájáról, amit a mérkőzés elején mutattak be szurkolóink. A félidőben Puhl Sándor, Schmitt Pál, Kozma Imre atya és Kovács Ferenc értékelte az első 45 percet.
Varga a balhátvéd, Szakály és Elek a középpályán 2009. Október 25.
A bajnok DVSC és a listavezető Videoton találkozik a most kezdődő mérkőzésen a Sóstói Stadionban. Dr. Mezey György az utolsó pillanatig várt a kezdőcsapat kihirdetésével, de fél öt körül felszállt a fehér füst: csapatunk Sebők - Andics, Lipták, Horváth, Varga - Szakály, Farkas I., Elek - Nagy, Sitku, Alves tizeneggyel lép pályára.A mérkőzés online tudósítását itt olvashatja