hu en
2022. Május 26. 10:00  -  Óházy Bálint   -   Fotó: molfehervarfc.hu
A "Bozsik Program élményeim" rajzpályázat legjobbjait díjazták a MOL Aréna Sóstóban

A díjazott gyermekek többek között klubunk sportigazgatójától, Sallói Istvántól vehették át az oklevelet és az ajándékokat.

Nyolcadik alkalommal írta ki a "Bozsik Program élményeim" című rajzpályázatát a Magyar Labdarúgó Szövetség Fejér megyei Igazgatósága, melynek eredményhirdetésére szerda délután a MOL Aréna Sóstóban került sor. A díjakat klubunk sportigazgatója, Sallói István, az MLSZ Fejér megyei Igazgatóságának társadalmi elnöke, Bencsik István, valamint az MLSZ FMI igazgatója, Schneider Béla adta át.

Sallói István elmondta, nagy öröm, hogy a díjátadónak a MOL Aréna Sóstó adott helyet, és mivel a rajzpályázat a gyermekek élményeiről szólt, minden pályázót meghívott a következő Vidi-meccsre, hogy itt is egy igazi futballélményben legyen részük. Schneider Béla hozzátette, a beérkezett 322 pályamű rekord, eddig még sosem pályáztak ilyen sokan. Sportigazgatónk és az MLSZ FMI igazgatója is köszönetet mondott az intézmények és egyesületek vezetőinek, valamint a szülőknek a támogatásért. 

A pályaműveket a szakmai zsűri két kategóriában és három korosztályban értékelte, valamint Facebook-szavazás alapján közönségdíjakat is kiosztottak.

A díjazottak:

U7 korosztály, intézményi kategória: 1. helyezett Horváth Péter
  2. helyezett Szónok Melinda Nóra
  3. helyezett Holczer Luca
U7 korosztály, egyesületi kategória: 1. helyezett Szalai Tímea
  2. helyezett Filep Jázmin
  3. helyezett Pogány Levente
U7 korosztály, közönségdíj: 1. helyezett Greifenstein Ádám
  2. helyezett Vinklár Patrik
  3. helyezett Varga Kristóf
U9 korosztály, intézményi kategória: 1. helyezett Sümegi Léna
  2. helyezett Kiss Boglárka
  3. helyezett Lepsényi Vivien
U9 korosztály, egyesületi kategória: 1. helyezett Juhász Amira Adriána
  2. helyezett Lázi Boróka Johanna
  3. helyezett Kovács Botond
U9 korosztály, közönségdíj: 1. helyezett Irsa Olivér
  2. helyezett Mladoniczki Máté
  3. helyezett Varga Dominik
U11 korosztály, intézményi kategória: 1. helyezett Goda Olivér
  2. helyezett Sipos Kata
  3. helyezett Prikkel Rubina
U11 korosztály, egyesületi kategória: 1. helyezett Molnár Gergő
  2. helyezett Váczi Viktória
  3. helyezett Joanivics Jázmin
U11 korosztály, közönségdíj: 1. helyezett Vágner Ferenc
  2. helyezett Ilyés Bence
  3. helyezett Kovács Mirella

A díjátadó végén sportszerekkel jutalmazták a legaktívabb intézményeket is: a székesfehérvári Belvárosi Brunszvik Teréz Óvodát, a Tolnai utcai Óvodát, a Vörösmarty Mihály Általános Iskolát, a Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskolát, a Polgárdi Széchenyi István Általános Iskolát és a bicskei Szent László Általános Iskolát.

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek