hu en
2022. Február 25. 18:25  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
KÖZLEMÉNY
Nem lépnek pályára Pakson ukrán játékosaink

A napokban kialakult helyzet miatt négy légiósunk nem tudja vállalni a játékot.

Nem lép pályára Pakson Ivan Petrjak, Jevhen Makarenko, Bohdan Lednev és Artem Sabanov. A négy ukrán labdarúgó csütörtökön jelezte a szakmai stábnak, hogy a hazájukban kialakult helyzet miatt nincsenek abban a mentális állapotban, hogy segíteni tudják csapatunkat, hiszen jelenleg elsősorban Ukrajnában élő családtagjaikért, barátjaikért aggódnak.

Klubunk megértette játékosaink kérését, a MOL Fehérvár FC első keretének négy ukrán tagja nem utazott el Paksra. Bízunk benne, hogy a helyzet hamarosan békés úton rendeződik majd. Klubunk és a játékosok további nyilatkozatokat nem kívánnak tenni a témában.

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek