hu en
2022. Február 16. 10:00  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Szabics Imre távozik a MOL Fehérvár FC kispadjáról

Közös megegyezéssel szerződést bontott egymással korábbi vezetőedzőnk és a klub.

Február 16-án közös megegyezéssel felbontotta a felek közötti szerződést klubunk és Szabics Imre. A 40 esztendős szakember érkezését 2021. február 26-án jelentette be klubunk, hivatalosan pedig tavaly április 1-től vezette a MOL Fehérvár FC első csapatának szakmai munkáját. Szabics Imre mellett távozik a szakmai stábból Juhász Roland és Torghelle Sándor is.

Szabics Imrének, Juhász Rolandnak és Torghelle Sándornak köszönjük a klubért végzett munkájukat és további pályafutásukhoz sok sikert kívánunk!

Csapatunk új vezetőedzőjéről először klubunk hivatalos felületein tájékoztatjuk majd szurkolóinkat és a közvéleményt.

MOL Fehérvár FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek